0 ден до 5 км
Достава
30-45 мин
Време на достава

Салати

Оброк салати

 • 270 ден

  Марула, домат, рукола, пармезан, пилешко

  Нарачај
  Партнер:  Antica
  0 out of 5
 • 300 ден

  Марула, домат, рукола, пармезан, пржена...

  Нарачај
  Партнер:  Antica
  0 out of 5

Појадок

Ладни предјадења

Прилози

Топли предјадења

Макала

Скара

Специјалитети

Спонзорирано

X