150 ден
Достава
30-45 мин
Време на достава

Апарати

Зајакнување на здравствената заштита со најсовремени решенија за медицинска опрема! 💼

150 ден
Достава

Апарати

Зајакнување на здравствената заштита со најсовремени решенија за медицинска опрема! 💼

30-45 мин
Време на достава

PHILIPS 309831 Беби-монитор

Екран:2,7 инчен LCD дисплеј ЕКО режим за заштеда на енергија...

15.340 ден

Нема на залиха

WATERPIK WP-100 орален туш

Waterpik Inc е лидер во развојот на производи за орална...

7.625 ден

CHICCO Термометар Easy Chek – Cangaroo

5 во 1 бесконтактен термометар: ја мери температурата на телото;...

1.990 ден

Распрскувач (туба) за инхалација

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

847 ден

Мерач на врвен проток - pickflowmetar

Мерачот на врвен проток е пренослив и лесен за користење...

1.280 ден

Нема на залиха

WATERPIK Ultra Water Flosser WP-112 Орален туш, црн

Waterpik® Ultra Water Flosser Висококвалитетен и модерен, дизајниран за сите...

7.625 ден

Нема на залиха

CURAPROX Hydrosonic pro orto power резервни четка за заби

Продолжеток CURAPROX Power е наменет за интензивно, но нежно четкање. Има...

1.140 ден

TEHNOMEDIKA CGMS Приемник на податоци CT-100BD

CGMS е систем за континуирано мерење и мониторинг на нивото...

9.271 ден

NOSKO PLASTIC NOSE аспиратор за нос

Носко вакуум за нос Нежно го отстранува назалниот секрет од...

1.100 ден

Електричен инхалатор А430

Сетот содржи: – маска за деца x1 – маска за...

2.250 ден

X