150 ден
Достава
30-45 мин
Време на достава

Чаеви

Страстни за културата на чајот и неговите здравствени придобивки ☕️🌿

150 ден
Достава

Чаеви

Страстни за културата на чајот и неговите здравствени придобивки ☕️🌿

30-45 мин
Време на достава

BIOSTIL Протекс чај

Protex чајна мешавина од семиња и билки, специјално прилагодена за...

1.030 ден

Нема на залиха

Pharmamed Камилица филтер чај 20 x 1 g

Филтер врекичкатa прелијте ја со 2 dl зовриена вода и...

120 ден

АЛКАЛОИД ЧАЈ НАНЕ ФИЛТЕР 20 x 1,5g

Убавината лежи во едноставните нешта. Едноставната форма и препознатливиот вкус...

80 ден

Pharmamed Уроголд филтер чај 20 x 1,5 g

Една филтер кесичка прелијте ја со 2-3 dl зовриена вода...

130 ден

АЛКАЛОИД ЧАЈ БЕКУТАН ДЕТСКИ ЗА ДОБРА НОЌ 200g

Приготвен од специјално одбрани билки со потврден квалитет, чиj состав...

252 ден

АЛКАЛОИД ЧАЈ АЛКАЛАКС 50g

Чајот содржи лист од сена или популарно кај народот познат...

87 ден

Нема на залиха

АЛКАЛОИД Капки од валеријана 30ml

Капките од валеријана содржат воден-етанолен екстракт од корен од валеријана....

185 ден

АЛКАЛОИД ЧАЈ ЛАКТА МИКС ФИЛТЕР 20 x 2g

Светската здравствена организација силно го препорачува доењето како идеална храна...

100 ден

Нема на залиха

Pharmamed Овошна мешавина филтер чај 30 x 2 g

Филтер врекичкатa прелијте ја со 2 dl зовриена вода и...

120 ден

NATURAVITA Увин чај 180gr

Делува како антисептик на уринарниот тракт. Докажано е дека делува...

187 ден

АЛКАЛОИД ЧАЈ БЕКУТАН АНАСОН И КАМИЛИЦА 200g

Инстант–чајот Becutan од сладок анасон и од цвет од камилица...

240 ден

Нема на залиха

Nutra Lust - Чај x20

Страсна мешавина која помага за подобрување на сексуалните перформанси, помага...

290 ден

Нема на залиха

Pharmamed Earl Grey (Црн филтер чај) 20 x 2 g

Припрема :Филтер врекичката прелијте ја со 2 dl зовриена вода...

120 ден

Нема на залиха

Уробитрат

Уробитратот е напиток со пријатен вкус што може да се...

240 ден

X