150 ден
Достава
30-45 мин
Време на достава

Коски, Зглобови, Болки

Олеснување за коските и зглобовите! 🦴

150 ден
Достава

Коски, Зглобови, Болки

Олеснување за коските и зглобовите! 🦴

30-45 мин
Време на достава

ERBAGIL Tendival емулгел 100ml

Иновативен производ за трауматска, артритична, ревматска болка. Делува на флогоза, ехимоза,...

905 ден

Нема на залиха

СЕТ КОНОП КРЕМA црвена 100ml + ПОЛИВИТ Б таблети

КОНОП КРЕМ- Ослободете се од вкочанетоста и болката во мускулите...

440 ден

Нема на залиха

Doc Aloe Vera – 250 ml со вкус на лимон

Дозирање: 20 ml 1-2 пати дневно, наутро и/или пред спиење....

649 ден

CH ALPHA ПЛУС колаген/30 ампули цена на 1 ампула

НОВА ФОРМУЛА со екстракт од шипка која делува антиинфламаторно. CH-Alpha...

107 ден

Fibrozyme (Фиброзим), 30 гастрорезистентни капсули

Fibrozyme (Фиброзим) е модерна антиинфламаторна, антиедематозна и фибринолитичка терапија која...

662 ден

FITOFARM Руска Вода спреј, 100мл

Руска вода делува антиревматично, аналгетски и локално анестетски. Ја забрзува...

160 ден

Turmeric 500mg tab.

Возрасни и деца над 14 години една до две таблети...

1.323 ден

LIVSANE Крем за загревање 120ml

Кремот Livsane Warming помага да се релаксираат мускулите со пријатен...

335 ден

REVISCON Plus 32 mg

Reviscon 1,0% / Reviscon Plus 1,6% / Reviscon Mono 2,0%...

6.650 ден

KHAN TIGROVA ANTIREUMATSKA МАСТ

Се препорачува: Како помош за ублажување на болките во грбот...

305 ден

Нема на залиха

GLUCOSAMIN COMPLEX ПРАШОК

Се препорачува: Како помош кај оштетените и болни зглобови За...

1.050 ден

Нема на залиха

CURCUMA EXTRACT/30 капсули СЕТ 2+1

КУРКУМИН екстракт e додаток на исхраната кој содржи 500 мг...

990 ден

Soldevit

Soldevit се првите и единствени производи на витамин Д3 со...

535 ден

Нема на залиха

DIETPHARM Glukozamin sulfat 500 капсули

Упатство за употреба: Земете 1 капсула на 3 пати ден...

335 ден

Magnesium Bisglycinate 375mg / 60 таблети

Magnesium Bisglycinate HealthAid користи магнезиум врзан за аминокиселината глицин, која...

1.120 ден

Pharmamed Super Collagen + C

Возрани 1 таблета два пати на ден, пола саат пред...

1.000 ден

Pharmamed Ѓаволска канџа гел 200 мл

Се масира на болните места (врат,грб,зглобови) 2-3 пати на ден...

290 ден

PHARMA SWISS Рапидол 400 мг, 10 меки капсули

Рапидол С се употребува при повреда на мекото ткиво како...

120 ден

NBL KRILL OIL капсули X 30

NBL Krill Oil – одличен извор на Oмега-3 масни киселини! Што...

920 ден

X