150 ден
Достава
30-45 мин
Време на достава

Мајка и Дете

Зајакнување на мајките и негување на малечките👩‍👧‍👦

150 ден
Достава

Мајка и Дете

Зајакнување на мајките и негување на малечките👩‍👧‍👦

30-45 мин
Време на достава

Детска Козметика

Mustela--крема за превенција на стрии 250ml

Крема за превенција од појава на стрии (Stretch marks cream)...

1.978 ден

Mustela-мицеларна вода 300ml

Mustela мицеларна вода 300ml. Мицеларна вода за нормална кожа 300ml...

560 ден

IONICKISS Kids Rose четка

Јонизирана четка за заби за деца IONICKISS KIDS со заменлива...

1.200 ден

Додатоци во исхрана за деца

Нема на залиха

MAXMEDICA БЕБИ Д3/30 капсули

Baby D3 twist off капсули Состав: – Витамин Д (...

225 ден

Нема на залиха

ФОРВИТА КИДС ЦИНК 90 x 10mg таблети

Zinc Таблети 10 mg Се издава без рецепт Придонесува за:...

270 ден

Нема на залиха

EASYVIT Easyfishoil Омега 3 + витамин Д, 30 таблети

EasyFishoil Omega 3 with Vitamin D – Омега 3 + витамин...

750 ден

PICO MULTIVIT/12 ml капки

PICO мултивит ги задоволува зголемените потреби на телото за витамини...

360 ден

NURSE HARVEY'S 145ml сируп

Опис NURSE HARVEY’S COLEX за грчеви, 145ML Nurse Harvey’s сирупот...

1.150 ден

Лична хигиена

Нема на залиха

EVERYDAY Актив Супер /10

Влошки со Центар Плус технологија за револуционерна заштита. Со армирано...

110 ден

CURAPROX 08 розеви четки интердентална рефил

Интердентални четкички CURAPROX CPS “prime” се ефикасни, нежни и го исполнуваат...

455 ден

Нема на залиха

SLEEPY NATURA 5 (11-18kg)/72 пелени

Пелени со напредна технологија за брза апсорпција на влагата. Ултра...

700 ден

Нема на залиха

LACALUT AКТИВ 75ml

LACALUT Аktiv со својата единствена  формула на активни состојки,  забележително...

163 ден

Детска Храна

Бебешка Опрема

X