Авокадо салата со семки и бадеми

300 ден

Авокадо, зелена салата, краставица, печена тиквица, шери домат, семки од тиква, чиа семе, бадеми

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Авокадо салата со семки и бадеми”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.