Американски ражнич микс од телешко и пилешко

500 ден

300 гр / парчиња пилешко месо, парчиња телешко месо, зеленчук, гарнир / Со секоја порција следува печена лепиња на скара

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Американски ражнич микс од телешко и пилешко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.