Бифтек во сос од коњак и бадеми 350гр.

1.250 ден

Јунешко филе, коњак, бадеми, путер, капари, микро тревки, сол и бибер Алерген: млеко, јаткасти плодови

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бифтек во сос од коњак и бадеми 350гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.