Бифтек со сладок компир 550гр.

1.550 ден

Јунешко филе, сладок компир, путер, топен чедар, сол и бибер Алергени: млеко

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бифтек со сладок компир 550гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.