Бифтек со тартуф сос 550гр.

1.490 ден

Јунешко филе, путер, шампињони, тартуфата, бешамел сос, црвен кромид, лук, њоки

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бифтек со тартуф сос 550гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.