“Бристол” 600гр.

490 ден

Бургер лепче, јунешка плескавица, топен Чедар, микс зелена салата, барбиќу сос, карамелизиран кромид, кисели краставички, сланина, сенф, помфрит со сол, оригано и лук Алергени: глутен, млеко, јајце, синап

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате ““Бристол” 600гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.