Брускета со песто и домат 200гр.

240 ден

Баварски леб, песто, конкасе домат, инфузирано маслиново масло со лук и Пармезан Алергени: глутен, млеко, јаткасти плодови

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Брускета со песто и домат 200гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.