Бургер врап 500гр.

390 ден

Тортиља, сецкана јунешка плескавица, рукола, сенф, кисели краставички, црвен кромид, рендана моцарела, помфрит со сол, оригано и лук Алергени: глутен, млеко, синап

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бургер врап 500гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.