Веге бургер

270 ден

Веге плескавица од тиквици, павлака, свежи салати, хербал сос, кисели краставички, помфрит, кечап, мајонез HEINZ

-
+
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Веге бургер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.