ВЛАДА Бургер

380 ден

100% јунешка плескавица, гауда, мајонез, ајберг, домат, кромид, чипс од сладок компир, чипотле сос.

-
+
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВЛАДА Бургер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.