Влашка Торта

1.000 ден

Jајца, брашно, шеќер, путер, ореви, чоколаден фил, жолт филГолемина: средна(20парчиња) и голема(25 парчиња)

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Влашка Торта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.