Врап со печурки и сирење (Вегетаријански) 400гр.

330 ден

Тортиља, микс зелена салата, пржени шампињони, црвен кромид, овчо сирење, домат, дресинг од павлака, мајонез и црн тартуф, помфрит со сол, оригано и лук Алергени: глутен, печурки, млеко

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Врап со печурки и сирење (Вегетаријански) 400гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.