Врап со пилешки стек, сенф и мед 400гр.

340 ден

Тортиља, пилешки стек, домат, микс зелена салата, дресинг од сенф и мед, помфрит со сол, лук и оригано Алергени: глутен, млеко, синап, јаткасти плодови

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Врап со пилешки стек, сенф и мед 400гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.