Гиро порција 250гр

350 ден

Свинско/пилешко месо, грчка пита, помфрит, ѕаѕики и салати по избор

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гиро порција 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.