Гиро српско

240 ден

Селско лепче печено во фурна, свинско/пилешко месо, помфрит, српски домашен кајмак, ѕаѕики и салати по избор

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гиро српско”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.