Госпоѓа Гриз

260 ден

Интегрален леб, путер, едам, димена фина шунка, бешамел сос, јајце на око, микс од бебе-салати, шери

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Госпоѓа Гриз”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.