Грне Скопски Мерак

720 ден

свинско филе, јун.бифтек, мешан зеленчук, грне тесто

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Грне Скопски Мерак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.