Зелена салата 250гр.

350 ден

Рукола, ајсберг, млад спанаќ, печени семки од тиква, крутони, маслиново масло, оцет инфузиран со терагон Алергени: јаткасти плодови, глутен

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Зелена салата 250гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.