Капрезе салата 390гр.

360 ден

Моцарела, домат, песто, босилок Алергени: млеко, јаткасти плодови

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Капрезе салата 390гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.