Карбонара Шпагети 300гр.

460 ден

Шпагети, јајце, сланина, Пармезан, сол и бибер Алергени: глутен, јајце, млеко

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Карбонара Шпагети 300гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.