Каре со Кајмак 550гр.

480 ден

Свинско каре, кајмак, дресинг од шери домати, пита леб, лук, оригано и сол

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Каре со Кајмак 550гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.