Класичен хамбургер со помфрит и додатоци

300 ден

Плескавица, бургер лепче, салати, корнишони, карамелизиран кромид, порција помфрит, кечап и мајонез HEINZ

This store is now closed!
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Класичен хамбургер со помфрит и додатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.