Ладна даска за 6 особи

2.070 ден

разни кашкавали, сирења, кулен, чајна, врат, св. печеница, пршута

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ладна даска за 6 особи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.