Лажен цепелин

330 ден

Бургер со биено сирење, модар патлиџан, тиквички, шампињони, домат, ајсберг, сенф-павлака сос

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лажен цепелин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.