Мешана скара 3 парчиња

800 ден

500 гр / 3 парчиња месо (1 пилешко: стек/батак 1 телешко: телешки ражнич/телешки суџук и 1 мелено месо: шарска плескавица/10 кебапи) со салати и додатоци + со секоја порција следува печена лепиња на скара

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мешана скара 3 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.