Митболс Сендвич

270 ден

Лепче, пет мини-ќофтиња во томато сос, моцарела, свеж босилок, фино маслиново масло

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Митболс Сендвич”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.