Печени црвени пиперки со овчо сирење 300гр.

240 ден

Печени црвени пиперки со лук, оригано, овчо сирење и магдонос *Алергени: млеко

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Печени црвени пиперки со овчо сирење 300гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.