Пикант 500гр.

420 ден

Бургер лепче, јунешка плескавица, кисели краставички, црвен кромид, микс зелена салата, лут прав, домат, балсамиран мајонез, помфрит со сол, оригано и лук Алергени: глутен, млеко, јајце

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пикант 500гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.