Пилешки крилца 500гр.

290 ден

Пилешки крилца, барбиќу сос, лук, сол и бибер, сос од мед и сенф Алергени: мед, синап

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пилешки крилца 500гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.