Пилешки стек XL

350 ден

250 гр / пилешко месо, помфрит, додатоци / Со секоја порција следува печена лепиња на скара

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пилешки стек XL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.