Пилешко во кари сос и печурки + прилог

290 ден

пилешки стек, печурки, хопла, зачини, пекарски компир, мешан зеленчук

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пилешко во кари сос и печурки + прилог”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.