Пилешко во сос од четири сирења

490 ден

пилешки стек, ајдамер, моцарела, рокфор, пармезан, павлака, мешан зеленчук

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пилешко во сос од четири сирења”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.