Пица Моцарела Маргарита 500гр.

350 ден

Пица тесто, доматен сос, ајдамер, моцарела, маслиново масло, босилок, лук Алергени: глутен, млеко

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пица Моцарела Маргарита 500гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.