Пица Пеперони 600гр.

400 ден

Пица тесто, доматен сос, тврда моцарела, кулен, лук Алергени: глутен, млеко

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пица Пеперони 600гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.