Пица Четири Сирења 580гр.

450 ден

Пица тесто доматен сос, Ајдамер, Горгонзола, Пармезан, Моцарела, лук Алергени: глутен, млеко

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пица Четири Сирења 580гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.