Појадок сендвич со колбас

170 ден

Сендвич со јајце, колбас, чедар, домат. кисели краставички, chipotle mayo сос, послужен со хешбраунс

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Појадок сендвич со колбас”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.