Појадок сендвич со сланина

170 ден

Сендвич со јајце, сланина, чедар, домат, кисели краставички, chipotle mayo сос, послужен со хешбраунс

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Појадок сендвич со сланина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.