Ражнич пилешки со гарнир

350 ден

300 гр / парчиња пилешко месо, гарнир, додатоци / Со секоја порција следува печена лепиња на скара

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ражнич пилешки со гарнир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.