Рижото Фунги 350гр.

440 ден

Карнароли ориз, путер, мелен црн тартуф, шампињони, Пармезан, лук, кромид Алергени: печурки, млеко

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рижото Фунги 350гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.