Рустични компири со пармезан 300гр.

260 ден

Рустични компири, лук, сол, Пармезан, сос од сенф и мед Алергени: синап, мед, млеко

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рустични компири со пармезан 300гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.