Салата Скопски Мерак

380 ден

марула,рукола,морков,дајкон,ротквици,шери,маслинки,брусница,семки

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Салата Скопски Мерак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.