Свинско филе СКОПСКИ МЕРАК

690 ден

свинско филе, сланина, ајдамер, сув домат, сува слива

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Свинско филе СКОПСКИ МЕРАК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.