Свинско филе со зеленчук 550гр.

540 ден

Свинско филе, путер, рузмарин, брокула, пиперка, морков, црвен кромид, лук, шампињони, сол и бибер Алергени: млеко, печурки

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Свинско филе со зеленчук 550гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.