Свинско филе со кајмак 300гр.

520 ден

Свинско филе, лимон цели парчиња, рузмарин, кајмак, зачинети рустични компири, сол и бибер Алергени: млеко

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Свинско филе со кајмак 300гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.