Ситни колачи

550 ден

Oрев, јајца, путер, шеќер, чоколадо, лешник, урма Големина: 500 гр(30 парчиња), 1 кг(60парчиња)

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ситни колачи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.